Klan No_Name

forum klanowe


#1 Wed-09-07 19:49:43

wonak

Gość

Zabezpieczenie forum

Chodzi mi o parę rzeczy.
1. Rejestracja na forum powinna zostać ograniczona, ponieważ można bez wiedzy klanu zarejestrować się i mieć otwarty dostęp do każdego tematu.
2. Forum powinno mieć dział ogólny dla użytkowników niezarejestrowanych, który powinien zawierać działy Dyplomacja, Informacje, ew. Handel.
3. Należy zrobić listę forów, które nie mają powyższych zabezpieczeń i umiejętnie z nich korzystać

Pierwsze forum bez zabezpieczeń jakie znalazłem, to http://nietykalni.eev.pl/portal.php. Link jest połączony z portalem, z którego macie możliwość dostępu do każdego działu forum.

 

#2 Wed-09-07 20:34:14

Serafiel

klanowicz

Zarejestrowany: Tue-09-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie forum

no i co? chcesz się rejestrować na forum innego klanu i ich szpiegować? Miejże trochę honoru... to tylko gra. no ale niestety zabezpieczenia na naszym forum by się przydały...

Offline

 

#3 Wed-09-07 21:15:48

wonak

Gość

Re: Zabezpieczenie forum

"Na miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone..." Nie wiem, czy oni tak nie robią, ale wole jakby coś mieć ich na oku... "Przyjaciół trzymaj blisko... A wrogów jeszcze bliżej..." Wiem, że to tylko gra, ale staram się do niej wprowadzić trochę realizmu... Aby stworzyć klimat. A poza tym niech wypowie się większość.

 

#4 Wed-09-07 22:04:33

dorruell

Gość

Re: Zabezpieczenie forum

ja uważam, ze szpiegostwo to podstawa każdego sukcesu . przeciez w bw też najpierw szpieguję cel a potem atakuję

 

#5 Wed-09-07 22:39:17

Mroczna_Dusza

Administrator

6474944
Call me!
Skąd: Wrocław za tydzień
Zarejestrowany: Tue-09-07
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie forum

niech sie zglosi jakis geniusz ktory oprocz dlugiego jezora ma tez czas i umiejetnosci to sie dogadamy

Offline

 

#6 Thu-09-07 08:33:21

Michos

klanowicz

2388920
Zarejestrowany: Tue-09-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie forum

JEZELI KTOŚ UMIE TO NIECH POŚWIĘCI TROSZKE SWOJEGO CZASU NA ZABEZPIECZENIE TEGO FORUM. JA NIE MAM NIESTETY "CZERWONEGO POJĘCIA'
JAK TO ZROBIĆ. A POST EVENTY SERWEROWE  "DŻIGNĄŁEM " WŁAŚNIE Z NIEZABEZPIECZONEGO FORUM PEWNEGO KLANU.

Offline

 

#7 Thu-09-07 10:13:24

Mroczna_Dusza

Administrator

6474944
Call me!
Skąd: Wrocław za tydzień
Zarejestrowany: Tue-09-07
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie forum

moze byc tak jak teraz jest??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1stpad.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.ptakiozdobne.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.saar.pun.pl